Her yıl farklı anılar bırakan moda haftamız yine geldi çattı.

mb-fashion-week-istanbulBu yıl moda haftamız çok havalı, çakalı ve merak uyandıran türden :) Her yıl ufak değişliklerle karşımıza çıksa da bu yıl Mercedes Benz’in sponsorluğu ile çıtaya oldukça yükseltti.

Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul_Karlie KlossMercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2013 Koleksiyonlarını geçen yıl olduğu gibi Antrepo 3, Tophane’de izleyeceğiz. En az defile (Runway) ve sunumlar (Studio) kadar katılımcıların stillerini merak ediyorum. Defile programı şöyle;

MBFWI-defile-programı

 

Defilelerin erken başlamaması yüzümü güldürürken geç saatlere kadar sürmesi korkutuyor :) Bu sezon 3 moda bloggerı kafadar biraraya geldik ve daha eğlenceli yanlarıyla MBFWİ izlenimlerimizi sizlerle paylaşacağız. Kim mı bunlar? Masal diyarlarından gelen Gamze Biran (Cindrella under the umbrella), İbretlik paylaşımlarıyla beni sesli güldüren Nihan Cumralıgil (hoop bi kemer) ve ben :)

Defile esnasında en büyük sıkıntımız karanlık ortamda güzel fotoğraflar çekememek. Artık telefon değişiminin de zamanı gelmişti. MBFWİ’de Nokia Lumia 920 ile çekeceğim görselleri takip edin.

nokia-lumia-920Saatlerce ayakta duracağımız için en rahat ve şık ayakkabın peşine düştüm. İnci mağazasında uzun vakit geçirdim. Yine dozunu kaçırdım ve dünyaları aldım.

BFAvpLyCAAA2BG7Hazırlık aşamasında  Avon yanımda! Çok çok hafif ve kalıcı makyaj sevdiğim için ürünlerimi özenle seçtim. Yarın bu hafta İstanbul’da sadece moda konuşulacak

avon_türkiye