Bu yazımı okurken şu linki tıklayın ve başka alemlere gidin…

Adam Olacak Çocuk’tum ben… Her pazar onu izlerken heyecandan kalbim pıt pıt atardı. Hayalimde o küçük platformda kendimi düşünür, minicik boyumdan dolayı Barış Manço’nun mikrofonu boyuma göre ayarladığı ve bana soracağı sorulara zeki cevaplar verirdim. Hep 10 puan 10 puan 10 puan alırdım :) Bundan 14 yıl önce onu kaybettik. Barış Manço yaşasaydı 70 yaşında olacaktı. Bu nedenle yıl boyunca “Barış Manço 70 Yaşında” başlığı altında 2013 yılı boyunca bir dizi etkinlik yapılıyor. “Barış Manço Koton Tişötleri” bu etkinliklerden birisi…

Barış Manço’nun 70 yıllık yaşamı, anıları, özgün stili Koton tasarımcılarını ilham olmuş. Bugün Lale, Doğukan ve Batıkan Manço’nun katıldığı lansman ile koleksiyon tanıtıldı.

Doğukan ve Batıkan’a bakıp Barış Manço özlememek mümkün mü?

Tişötlerde pop art desenler,Barış Manço’nun kendi çizmiş olduğu grafikler ve unutulmaz şarkı sözleri var. Tıpkı kendi programı gibi 7’den 77’ye kadın, erkek ve koleksiyonda her yaş için modeller var. Fiyatların 19.99- 39.99 TL arasında makul seviyelerde olması beni mutlu eden diğer ayrıntı.

İşte erkek modelleri

Kadın modelleri