Yeni koleksiyon lansmanlarının sayısı oldukça fazla vakti bulduğum kadarıyla katılmaya çalışıyorum.  İnci 2012-2013 koleksiyon lansmanı bunlardan birisi. Evet elimden telefon düşmüyor çevremdeki herkes bundan şikayetçi… Telefona bakmadığım bir kare fotoğrafım yok sosyal medya bağımlısıyım sanırım.

Marks&Spencer ve Swissotel İşbirliği Koray Caner ev sahipliğinde yeni yıl partisine katıldım. Bizi mutlu etmek için herşey hazırdı. Güleryüzlü ev sahibi Koray, şömine, sıcak şarap, buz pateni ve yeni yıl hediyelerimiz.

Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820’nin sahneye çıktığı lansmana katıldım. Kendimi sıkı Blackberry kullanıcısı sanarken ortalıkta Iphone4s’le dolanırken buldum. Fakat benim gibi telefon elinden düşmeyen biri olarak şarj sorunu büyük problem. Nokia Lumia 920’nin özellikleri cidden iyi. Her an bir Nokia kullanıcısı olabilirim.

Ve son olarak uzun zamandır ihtiyacım olan şey iyi çok iyi müzik! Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri serisi, bu kez İngiltere’nin en yenilikçi ve tanınmış bestecilerinden dünyaca ünlü Michael Nyman ‘ı konuk ediyor. Tabiki orada olacağım…