Uluslararası bir çok moda devi stiline güvendiği ünlüler ile kapsül koleksiyon çalışması yaptı. Bora Aksu ve Hakan Yıldırım gibi moda tasarımcıları ile çalışarak değişime açık olduğunu müşterilerini kanıtlayan Koton şimdide bir stil sahibi bir ünlü ile çalıştı. Tuba Ünsal loves Koton; Mezuniyet Partisi Unutulmaz 

Bugün basın lansmanı yapılan koleksiyonu yakından inceledim. Tuba Ünsal’ın sıcak gülüşünü, renkli dünyasını ve stilini hissedebildiğiniz elbiseler… Tuba, kokteyl ve parti elbiselerinden oluşan koleksiyonu “Tuba’nın Prenses Gardırobu” olarak isimlendiriyor. Renklerde bu isimle uyuşuyor. Makaron tonları, parlak şeftali, pırıltılı limon ve metal tonları, pudra pembesi, mint, ruj kırmızıları ve gece yarısı mavisi uçuş uçuş tüller, tütü, kırmızı halı kuyruğu gibi detaylarla birleşmiş.

Basın toplantısında Tuba Ünsal’ın saçındaki değişiklik hemen dikkatimi çekti. .Tabiki sordum :) Pembe, mor ve yeşil tonlarındaki boyayı her zaman gittiği kuaförü Etiler MM Bahçecik’de bu proje için yaptırmış. Ben çok sevdim… Bu yaz saçlarda renkli röfleler yine trend. Tuba’da her zamanki gibi herkesten önce trendi yakalamış.

Fiyatların ulaşılabilir olması beni en mutlu eden tarafı oldu. Tasarımları 99.99TL-199.99TL fiyat aralığında. Sizin için fiyatlarını altlarına tek tek yazdım :)