Geçtiğimiz günlerde Seramik Sanatçısı Alev Araslı’nın sahibi olduğu İstanbul Art Platform’da Defne Samyeli ile Olay Total Effects Blogger Lansmanı katıldım. Defne Samyeli ile güzellik sırlarını konuştuk.

Güzel bir cilt denilince akla gelen ilk isimlerden birisi Defne Samyeli olunca merak edilen sorular soruldu. Ben en şaşırtan cildine çok küçük yaşlarında bakmaya başlaması oldu. Bakım ürünlerinin tüm nimetlerinden yararlanıyormuş. Makyaj ile asla uzun zaman vakit geçirmediğini ve uçakta dahi cilt bakımı uyguladığını ekledi :)

Beni cildinin güzelliği kadar mükemmel fiziği etkiledi. 34 beden ama gayet dişi ve gösterişli…

Şimdi diyorsunuz ki neden Seramik Sanatçısı Alev Araslı’nın sahibi olduğu İstanbul Art Platform’da buluştunuz. O da Olay ekibinin bizim için hazırladığı güzel sürpriz için :) Hepimizi kil’den hazırlanmış mask’lar bekliyordu. Atölye kısmına geçip mask’lara kendi yorumumuz ile şekil verdik. Eee artık ne kadar eğlendik ve çıkan sonuçlara nasıl güldük siz düşünün :)

Lise’de Heykeltraş olmak için anneme çok baskı yapmıştım. Annem kızım senin o konuda yeteneğin yok yanlış seçim yaparsın demişti. İşte annemi haklı çıkaran sonuç aşağıda yaptığım mask :)

İşte buda Defne Samyeli’nin atölye çalışmamızda yaptığı mask. Bence aramızda en başarılı olanlardan birisiydi :)