Mayıs ayını uzun zamandır bu kadar sabırsızlıkla beklememiştim. Bu Mayıs ayı diğer Mayıs aylarından farklı… Çünkü abim evlendi :) Aslında blogumda çok fazla kendimden bahsetmek istemiyorum ama dayanamıyorum.

İnanamayacaksınız kıyafet seçimimi düğüne 3 gün kala yaptım. Saçma sapan bir yoğunluk içindeydim ki takvime baktığımda düğüne 3 gün kaldığını gördüm. Kına gecesi için tasarımlarını çok beğendiğim Nilay Sorgüven’in kapısını çaldım.

Elbise; Nilay Sorgüven  Çanta; Nişantaşı’nda bir butik (İsmini hatırlamıyorum)  Ayakkabı; Sertaç Delibaş Saç aksesuarı; Eminönü

Saç aksesuarımı çok aradım ama tam istediğim gibi birşey buldum. Eminönü’nden satın aldım. Fotoğrafı kına gecesi bittikten sonra çektiğim için saçım dağılmış :) Merak edenler için; Düğünde fotoğraflarını birkaç gün içinde onunda yayınlayacağım.

Bu haftasonu Trabzon’u keşfetmeye gidiyorum. Yöresel lezzetlerin tadına bakacağım, Uzungöl’de bol bol fotoğraf çekileceğim ve Sümela Manastırı’na çıkacağım. Beni gün içinde Twitter hesabımından takip edebilirsiniz.