Çıktığım rutin alışveriş turlarından birinde Boyner mağazasına uğradım. O gün üretim kalitesi ve tasarıma olan inancıyla başarılı olacağına inandığım Bessini ile tanıştım. Benim olmalı dediğim tasarımlarla hemen sizleri de tanıştırmak için ufak bir araştırma ve showroomlarında çekim yaptım.

42 yıllık başarılı bir grafiği olan marka gözünü hep yükseklere dikmiş. Bir Türk markası olarak ABD, Japonya, Rusya ve Avrupa‘da seçkin satış noktalarında satılıyor.

Markanın yaratıcı Hüseyin Karakoç aynı zamanda markanın baş tasarımcısı. Geçmişte tasarım ekibine Hakan Yıldırım ve Jens Laugesen gibi büyük isimler de katkıda bulunmuş. Terzilik mesleği aileden gelen Hüseyin Karakoç; kuşaktan kuşağa aktarılan ustalığın ve terziliğin hazır giyim ile buluşmasını sağlıyor.

Lindsay Lohan gibi dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği markanın tasarımları Paris‘te ki tasarım ofislerinde yapılıyor.

Nerede satılıyor diyenler için ; Bessini Osmanbey ve Boyner mağazaları… Web sitelerini incelemek için buraya tık tık…

Hiç sizi unutur muyum! Sürpriz hediyeniz hazır :) peki kazanmak için ne yapmanız gerekiyor?

  1. Seraplamoda Facebook sayfamı ve  varsa twitter hesabımı takip etmeniz.
  2. Ve 21 Nisan Perşembe 20:00′a kadar bu posta yorum bırakmanız gerekiyor. Yorum bırakırken mail adresinizi mutlaka doğru yazın. Kazanan ile iletişime geçerken sıkıntı olabiliyor.

Bu kadar basit, yorumlarınız bekliyorummmm!…

Hediye kazanan arkadaşımız belli oldu :) 40 ayrı kişinin yaptığı yorumlar arasından 16. yorumun sahibi idil Bessini ile tanışacak.