Jean modası hiçbir zaman geçmeyen klasikler arasında yer alıyor. Farklı dokumalar, renkler, formlar ve kombinlerle vazgeçilmezimiz. Duble jean kombinlerine geçen yıl tekrar merhaba dedik şimdi iyice ısınıyoruz. Bu yaz benim favorim renkli jeanler…

Gün içinde enerjiniz o gün ne giydiğinizle aynı orantıda değişebiliyor. Ben bu kombinle en sevdiğim şarkıyı bağırarak söylemek istedim :) Lila denim ve tropikal mavi tonlarında gömlek enerjinizi yüksek tutmak için bir öneri…  Pastel neon kombinler yapmayı siz de deneyin.

Levis maskülen çizgisini puantiyeler ile yumuşatmış. Puantiyeli gömlek ve tropikal mavi jean kombinimi puantiye şapkam ile tamamladım.

Bu yaz stil notlarınızı alırken hiç olmadığı kadar enerjik bir yaz olacağını göz önünde bulundurun. Menekşe mavisi, şeftali, turuncu ve pembe gibi renkleri aynı kombinde görebilirsiniz.

Çizgiler 2011’de couture koleksiyonlarında, kumsalda kısaca her yerde… Siz de Zet Fashion gibi enine ya da boyuna çizgili üstler ile jeanlerinizi kombinleyerek şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Çekim yaptık, güldük, eğlendik… İşte backstage  :)

Jean: Levi’s
Taç & Broş: Bilun Şen
Model & Styling: Serap Alp – Zuhal Okçu
Fotoğraf: Zuhal Okçu