Bundan bir ay önce kuzenim Gül eşine sürpriz bir parti yapmak ve ona özel bir doğum günü hediyesi vermek istediğini söyledi ve partinin organizasyonu için benden yardım istedi. Hemen birşeyler düşünmeye başladık. İlk olarak hediye olayını çözdük.

Aklıma sizeozelmuzik.com geldi. Sloganları şuydu; “Sizin için özel olan kişiye doğum gününde verebileceğiniz en özel ve en orijinal hediye sizce de kendi sesinizden onun için seslendirdiğiniz bir şarki olmaz mıydı?”

Gül ile parça arayışına girdik. Onlar için hatırası büyük olan düğünlerinde ilk dans parçaları Soner Arıca’dan Seni Seviyorum parçasını seçtik.  Size Özel Müzik’den parçayı kaydetmek için randevu aldık. İtiraf etmeliyim ki kayıt esnasında çok eğlendik.

Atıştırmalıkları hazırlama görevi bana aitti. Görsellerdeki yiyecekler homemade benim ürünlerim :)

O gece müzik olarak fasıl tercih ettik. Evde fasıl ekibi nasıl olur derken Alo Fasıl’ın varlığını öğrendim. Hemen Kutay Bey ile iletişime geçtim. Yetenekleri ve profesyonellikleriyle bizi şaşırttılar. Kısa sürede sıcak bir sohbet ortamı oluştu. Evde fasıl keyfi için şiddetle tavsiye ediyorum. ( Sanatlarına o gece şapka çıkardık)

Oldum olası pankart yazmayı severim. Bu pankart bizi gece boyunca güldürdü. Bir doğum gününden çok Testere 9 fragmanından bir sahne gibi… Bir yerinde bizi ürküten birşeyler vardı.

Pasta seçimimiz ise Beyaz Fırın’dan…