Bugün yeni bir vücud bakım ürünüyle tanıştım. Fransızlara cilt bakım ürünlerinde güveniyorum. Fransız Nuxe markası yeni ürünleri vücut bakım keyfi ve inceltici bakım uzmanı Nuxe Body serilerini kullanmaya başladım.

Vücut bakım keyfi grubunda rahatlatıcı duş jeli, arındırıcı vücut peelingi, 24 saat nemlendirici vücut sütü ve sıkılaştırıcı vücut kremi olmak üzere 4 ayrı ürün var.

İnceltici Bakım Uzmanlığında ise 2 farklı selülit tipine yönelik etkin bakım ve kullanım keyfi sunan selülit giderici inceltici vücut serumu ve selülit giderici inceltici vücut yağı seçenekleri yer alıyor. %90’a yakın doğal içeriğe sahipmiş. Ürün serisi, %100 kullanım keyfi  vaad ediyormuş.

Büyük bir çoğunluğumuz gibi bende selülit ile mücadele diyorum. Spor, bol su, kan dolaşımını hızlandıran bitkisel çaylar ( müthiş birkaç tarifim var daha sonra sizlerle paylaşacağım.), her yemekte biraz acı kullanmak selülit giderici yöntemler arasında yer alıyor. Fakat mutlaka destek ürün kullanmak gerekiyor. Ben ürünlerin tümünü kullanıp size bilgi vereceğim.