Öncelikle fotoğraf için Styleboom’a teşekkürler…

FNO gecesini nişantaşında geçirmeyi tercih ettim. Cadde uzak İstinye Park ise hergün sıkça uğradığım bir alışveriş merkezi olduğu ve bu işin sokak ruhu taşıması gerektiğine inandığım için nişantaşında geçirdim. Öğlen saatlerinde İstinye Park’ta kısa bir tur attım. Gece için hazırlıklar son hız devam ediyordu. Meydana kurulan platform gecenin orada odaklanacağına işaret ediyordu. Sanıyorum öylede olmuş.

  • Gelelim nişantaşı sokaklarına… Sanki hiç ekonomik kriz olmayan bir alandı. Trafik kilit. Herkesin elinde mağazaların ikram ettiği içki kadehleri mağaza mağaza dolaşıyorlardı.
  • VL, Network ve Beymen blender en kalabalık markalardı. Kalabalıktan alışveriş yapmak neredeyse imkansızdı. Alışveriş partisiydi ama ben neredeyse hiçkimsenin elinde alışveriş poşeti görmedim. Merak içindeyim, gecenin cirosu markaları tatmin etti mi?

Bildiğiniz gibi o gece GAP “En Sevdiğiniz Bloggerlar, Sizleri Gap ile Buluşturuyor” kampanyasından indirim çeki kazanan okuyucularımıza çeklerini verdik. Okuyucusuna indirim çeki verecek olan ama o gece aramızda bulunamayan Can’ın talihlisine onun adına toplu olarak biz verdik.

Fotoğraf için Moda Tutkusu‘na teşekkürler.

Gap’tan Merve bize harika evle sahipliği yaptı. Ve blogerlar uzunca sohpet ettik…

Gecenin sonunda Siu ile koca bir hamburgeri midemize indirmenin rahatsızlığıyla evlerimize döndük.