2009-2010-mont-kaban-modelleriKış artık kapımızda. Hala mont, kaban ihtiyacını tamamlamış olanlar; işte sizler için alternatifler… İlk olarak birçok modacının koleksiyonun rastladığımız panço stilinde olan tasarımlar. Hayal dünyamda pançoların yeri geniştir.  Panço tercih eden bayanlarda birazdan sihir yapacaklarmış hissine kapılırım. Sizce de çok gizemli değil mi? Bu kış bir panço satın aldım. Havaların soğumasıyla giymeye başlayacağım.

2009-kış-mont-kaban-modasıAdeta İngiliz kraliyet ailesine mensupçasına asalet ve zarafet kazandıran belden kemerli tasarımlar, sizi olduğunuzdan zayıf gösterebilir.

kürk-kana-mont-modelleri-2009İmitasyon kürk modeller şüphesiz bu kışın en öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Gece ve gündüz kullanım kolaylığı olan İmitasyon kürk modellerini Mango ve Topshop markalarında bulabilirsiniz.

topshop-mont-kaban-modelleri

Son olarak da 80’lere geri dönüşün izlerinden birisi olan salaş müfettiş gadget’la 80’li yaş kuşağının hayatına giren trençkotlar… Salaş görüntüsü beni cezbetmesede her modelin bir alıcısı tabiki var.