Bu haftasonumu Rock’n Coke 2009’da uykusuz ama eğlenceyli geçirdim. Sahne alan grupların performansları harikaydı. Özellikle The Prodigh’in sahnesi inanılmazdı. Rock’n Coke 2009 vakit ayrılmaya değer bir organizasyon fakat aksaklıkları da var. Otoparka ulaşım, WC ihtiyacı, alan içinde para yerine sadece bir bankanın kartı ile alışveriş yapılması gibi uzayan bir liste… 

Bir modacı olarak değerlendirilmek gerekirse kendine özgü stilleri olan seçimler çoğunluktaydı. Moda trendlerini yakından takip ettiklerini söyleyemem ama stil sahibi kişiler bir hayli fazlaydı. Sizlerle fotoğraf çekip paylaşmak isterdim fakat eğlence ağar bastı ve fotoğraf çekmeyi unuttum.

Festival katılımcıları rahatlığı ve hava sıcaklığını gözönünde bulundurarak kısa kot şort tercih etmişlerdi. Bunlar arasında şortlarını kendi stillerine göre eskiten, ayrı bir tarz yakalama amacında olanlar vardı.

Ünlülerinde tercihi kısa kot şortlar 2008 yılından günümüze kadar trend olmaya devam etti. Bu yaz plajların anahtar trend parçası mini kot şortlar…

kısa-şort-modelleri

Eminim herkesin giymediği bir köşeye atılmış kotları vardır. Eski kotlarınızı kesip asitledikten sonra metal piramitler ile farklılaştırabilirsiniz.

moda

Kısa kot şortları sezonun bir diğer trendi kısa tişört, gladyatör sandaletle kombinleyebilirsiniz.

kısa-kot-kot-şort

Görsel; denimolog