Boybeyi takının takı tasarımcılarından 2009 yaz mücevher trendleri..

Mücevher modası bu yaz çok renkli. Bu yaz daha önce takmaya asla cesaret edemeyeceğiniz büyüklükte, renkte ve çarpıcı parçaları denemeye hazır olun. Çünkü 2009 yazında modada mücevher çok önemli bir rol alacak. Mücevher tasarımları daha büyük ve çarpıcı, gözü pek, cesur, parlak, modern, renkli ve heyecan yaratıcı…

pırlanta-yüzük-bileklik
Gelenekleri unutun ve yeniliklere açık olun. Bu yaz mücevherde birçok farklı renk moda. Pırlanta ince ve uzun sallantılı küpeler ve türkuaz renkte büyük taşlı yüzükler en gözde. Diğer öne çıkan renkler ise sarı, turuncu, pembe, mor, yeşil Bu renkleri taşıyan pırlantalarla süslenmiş kalın bileklikler ve küpeler çarpıcı bir şekilde sade kıyafetlerle kullanılmalı. Yakut, zümrüt, safir kelebekler, pırlantalı çiçekler, platin ve altın yapraklar, pırlantalarla bezenmiş vahşi doğadan esinlenilen objeler vazgeçilmeziniz olacak. Değerli taşlarda farklı ve çok kesimli taşlar, sıra dışı renkler ilgi odağı.

pırlanta-küpe-modelleri

Bu yaz moda, Afrika’nın sembollerini taşıyan natürel elementler olan kemik, tahta, boncuklarla birlikte kullanılan kıymetli taşlar, kristaller ve inciler ile eklektik bir görüntü yaratıyor. Doğanın en zarif hediyesi inci bu yaz yine popüler Vahşi doğadan ilham alan çiçekler, canlılardan kaynaklanan dokular, hayvan desenleri ve etnik çizgiler dikkat çekiyor İnciler, siyah oniks ve smokey quartzın içerisinde parlayarak içinizi ısıtıyor. Asyalı görünüm kendini oldukça karışık şekilde oyulmuş, deri kolye ve küpelerin ucunda sallanan yarı değerli taşlarla anlatıyor.

Vahşi ve eklektik natürel görüntünün aksine, klasikte de yeni bir vurgu göze çarpıyor. Çok büyük kokteyl yüzükleri, çarpıcı broşlar ve büyük parçalar Çarpıcı bir broş vazgeçilmeziniz olacak! Avrupa tasarım gelenekleri kendini taçlar, rozetler, kadife kurdeleler ve işlemeli akikler ile cesur ve güncellenmiş olarak ifade ediyor.