Hande Yener kendini sürekli yenileyen, yeniliklere açık bir sanatçı fakat Hande Yener’e karşı önüne geçemediğim ön yargılarım vardı. Bu ön yargılarımın sebebi geçmişte sahne aldığı bir ortamda olumsuz elektirik almamdı. Buna rağmen sanatçı kişiliğini her daim takdir ediyordum.

Seda Sayan geniş kitlelere hitap eden bir sanatçı; onu sevenlerin yanında sevmeyenlerin sayısı da çok fazla…  Seda Sayan’ın 27 Mayıs sabahı konuğu Hande Yener idi.

hande-yener-27-mayis-2009

hande-yener-pembe-pantolonStil danışmanı Kemal Doğulu da izleyecilerin arasındaydı. Hande Yener için iki kostüm hazırlamıştı. İlki tek kelime ile muhteşemdi. Şeker pembesi ipek yüksek belli bir pantolan, beyaz U yakalı bir tişört, tişörtün üzerine lame pullar ile işlenmiş bir çapraz askı tipi aksesuar ve military detayları olan bir cepken… 

 

 Hande Yener ve stil danışmanı Kemal Doğulu ile ilgili önceki haberimi okumak isterseniz burayı tıklayın.

hande-yener-seda-sayan1

İkinci kıyafetinde renk seçimi,  Hande Yener’e çokta yakıştıramadığım siyah renkti. Renkli giysilerde kendini bulduğunu düşünüyorum. Ayakkabı her zamanki gibi mükemeldi. Ayakabısında bulunan pembe rengi aksesuarları tamamlamıştı. Gözümü tek tırmalayan görüntüsü siyah ağırlıklı  seçimini pembe aksesuarlar ile renklendirmişti. Buna rağmen kırmızı ruj kullanması bütünlüğü bozuyordu.

hande-yener-kadir-dogulu

Gelelim ön yargılarımın yok olmasına…  Hande Yener’in reklam aralarında ve program sonrası fan club üyeleri ile yakın ilişkisi ve samimi tavırlarından etkilendim. Çiçeği burnunda evli olan Hande’nin, eşi Kadir Doğulu ile birbirlerine olan aşıklarını görmezden gelmek imkansızdı.