2009-yaz-sac-modasi

2009 yaz moda trendleri zıt kutupları temsil ediyor. Soft giysiler, punk akımını temsil eden giysiler, Helenistik tanrıça giysileri… Bunların sayıları arttırılabilir. Sezon trendleri her zevkten moda severi tatmin edecek farklılıklara sahip.

Şüphesiz 2009 yaz saç modasında  Helenistik saç örgüler öne çıkan modeller arasında. Sıcak yaz günlerinde toplu saç modelleri tercih etmek mantıklı bir seçim oluyor.

 kahkullu-sac-modelleri

 Uzun saçlı bayanların cesaret edemediği cesur bayanların tercih ettiği kısa saç modelleri bu yaz da bayanların gözdesi olacak. Kısa saç modellerinde trend küt ve kahküllü modeller… Bu kesimin en güzel yanı. Kadını hem feminen hemde çocuksu gösteriyor olması. Ben de sarı küt kahküllü modelli kullanıyorum.

2009-uzun-sac-modasi

Hippi, apahçi ve Kızılderili trendleri geçtiğimiz sezonda çok trenddi. . Hala popülerliğini koruyor. Bu trendlerin hepsi uzun saç ile bütünleşiyor. Doğal kaşlar ve saçlar bu yazın en trend görüntüsü; tıpkı 80’lerde olduğu gibi…

rihanna-sac-modeli

80’lere bu yaz teslim olacağız. Pilili şort, kolları kıvrılmış blazer ceketler vs… Saç modelleri de 80’lere dönüş yaptı. Tabii ki en korkunç olanı perma geri dönmedi fakat asimetrik kısa kesimler trend modeller arasında. Bu saçı en güzel taşıyan isim harika yüz hatlarına sahip Rihanna…