Kendine güvenen bayanı toplumdan onu ayıran farklılıkları ile anlayabiliriz. Bir kadın ne kadar dişi giyinir ise , o kadar seksi göründüğünün farkındadır. En dişi görünüm sağlayan parçalardan birisi elbiseler…

2009 yazı, içinde bir çok ayrı trendi barındırıyor. Bu akımlardan birisi de soft parçalar. Soft şortlar ile ilgili bir önceki yazımdan sonra soft elbislerin de trend olduğuna değinmek istiyorum.

 

2009_balo_nisan_dugun-elbiseleri-copy

Trend havuzunda kulaç atmak isteyenler mutlaka  soft elbislerden edinmeliler.  Elbise tercih ettiğinizde iki parça giysi satın almaktan ve kombin zorluğundan kurtulmuş oluyorsunuz. Tek parça tercih etmenin en hoş avantajıda budur.

en_guzel_mezuniyet_elbiseleri

Uçlarda bir sarı tonu seçtiğinizde iki trendi birden yakalamış olursunuz. Neon ve soft giysiler…

kirmizi_elbise_modelleri

Aşk’ın rengi kırmızı ya tutkulu ile sevilir ya da asla giymem denilip son nokta konulur. Dikkatleri üzerinize toplamak istediğiniz bir davette kırmızı bir elbise tercih edin…

mini_balo_elbiseleri

Bohem, hipi ve romantizmi anımsatan minimal çiçek desenlerinin bu yaz trend olduğunu bu  haberime sizler ile paylaşmıştım.  Soft çiçekli desenli elbiseler sıcak yaz günlerinde sizleri yaz ile bütünleştirecektir.

2009_elbise_modelleri2

Polyvore