Güneş kendini göstermeye başladı. Nasıl gözlük alacağım ? Bu yıl hangi gözlükler trend? sorularına cevap bulmak isteyenlerin sayısı yaz mevsimi yaklaştıkça  artıyor. Gözlük satın alırken satın alan kişilere göre öncelikler farklılaşıyor. Kimileri model, kimileri gözlüğün cam kalitesi, kimileri de fiyat konusunda detaycı oluyorlar. Bu detayların hepsinin bir arada bulmak zor hem ucuz, hem sağlıklı ve şık bir model…  2009 yazının gözlük modellerini bu ve bu  haberimde yazmıştım. Peki ünlüler hangi gözlükleri tercih etti. Şimdi onlara göz atalım.

_victoria_beckham_paris_hiton_reese_witherspoon_

2008 yazında tercih edilen büyük çerçeveli gözlükler ve wayfarer gözlükler ünlüler tarafından çok benimsenmiş olacak ki bu yılda aynı modellerden vazgeçmiyorlar. 

fergie_amanda_bynes_derw_barrymore_chiristina_ricci_gozluk

 

Fergi’nin tercih ettiği gözlük kullanılması cesaret isteyen bir model. Çok az yüz tipine uygun olan bu model kaş yapısı keskin ve kalkık olanlar için ideal.

jennifer_lopez_mary_olsen_jessica_alba_gozluk_modeli

Hayden Panettiere’nin gözlüğü geçen yıl sıkca rastaladığımız bir model idi. Bu yılda bu tür modellere trendler arasında yer alıyor.

kate_holmes_megan_fox_natalia_portman_stefani_gozluk

Megan Fox’un tercihi Polis modeli gözlükler bu yıl tekrardan trend ve klasik gözlükler arasında olan bu modelin hiçbir zaman kullanımı demode olmayacak.

kim_kardashian_liv_tayler_kate_walsh_jaennifer_aniston_gozluk_modelleri

Dilerim bu  modelin arasından kendinize uygun olan ya da bu gözlük tam bana göre! dediğiniz model olmuştur. Benim bu yıl ki tercihimi merak edenlere John Lennon stili gözlük olduğunu söylemek istiyorum. Bol güneşli günlere…