Yaz yaklaştıkça bayanların en sıkıntılı dertlerinden birisi istenmeyen tüylerdir. Bir çok yöntem deneriz, uğruna acı çekeriz ama çekilen sıkıntılardan ebediyen kurtulmanın tek çözümü lazer epilasyon… Teknolojinin bize sunduğu bu hizmet yararlanalım. Sizler için en iyi lazer epilasyon merkezlerini araştırdım.

m-onep

M-Onep lazer epilasyon merkezi ünlülerin favori merkezleri arasında …  Bu ünlülerden bir kaçı Ajda Pekkan ,Deniz Akkaya, Zuhal Olcay, Tuğçe Kazaz. Bu merkezde kullanılan farklı bir sistem var. Kılları sarartıp bir hafta içinde dökülmesini sağlıyor. Bu sistemin en güzel yanı lazer sonrası güneşe çıkmanız yasak değil. İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.  

sculture_therapy_center

Sculpture Therapy Center’da bütün hastalara cilt hastalıkları uzmanı Dr. Betül Şengör gözetiminde lazer epilayon yapılıyor. Son çıkan teknolojiye uygun makinalar kullanılıyor. Bu merkezi tercih eden ünlüler arasında Ayşe Tolga bulunuyor. İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

artteam_lazer_epilasyon1

 

Artteam Güzellik Merkezi tüm dünyada kabul edilmiş bir sistem olan Smartlipo sistemini Türkiyede ilk kullanan merkezdir. Kullanıkları makinalar Epicare LPX Alexandrite ve Synchro Hp platform. Tercih eden ünlüler arasında Güzide Duran, Tuğba Özerk var. İletişim için buraya tıklayın.

lazer_epilasyon_daphne

 Acıbadem Badem Sağlık grubu ile birleşen Daphne Lazer Epilasyon Merkezi müşterileri tasarfından oldukça takdir gören bir kuruluş, son sistem lazer teknolojileri kullanmaktadır. İletişim için buraya tıklayınız.