trasparenze

Ağırlıkla dansçıların kullandığı ayak parmağı çorabını,  topuklu ayakkabı kullanan bayanlarında tercih etmesi için Transparenze firması bu çorapları satışa sundu. Aniden çıkan bir davette pedikürsüz, vasat görüntüsü olan ayaklarla gitmek söz konusu olduğunda tercih edilecektir. Bu çoraplara nasıl bir ilgi olacağını merakla bekliyorum. Sizde bu çorabı nerden satın alabilirim diyorsanız, Buraya tıklayın.

2009_corap_modasi

Bayanların etek ve elbiseyi daha sık  giymelerini tavsiye ediyorum. Elbise ve etek giyen bayanların sayısı her geçen gün azalıyor. Hatta şu dialog geçiyor; Aaaa elbisemi giydin çok yakışmış, bence hep elbise giy…  2009 yılında çok şık çorap modeleri olacağından, etek giymek çok daha zevkli hala gelecek. Avangart motiflerin kullanıldığı modeller favorilerim arasında…

emillio_cavalli_2009_corap_modasi

Romantik bir akşam yemeğine davetlisin… Siyah dar silüetli bir etek, saflığın sembolü beyaz bir gömlek ve ona ilginizi gösterecek bir kalpli çorap muhteşem bir tercih olacaktır. 2009’da hiç ısınamadığım çorap üzerine açık ayakkabı trendi görseldeki Emilio Cavalli ‘ye ait kısa soket çorap ile uygulanabilir.

beberoq2009_corap_modasi

Görsellerdeki çoraplar ile bilgileri bu adresten alabilirsiniz. Bu görseldeki çoraplar Bebaroque markasına aitler, beyaz üzerine mavi figürler olan çorap 2009 baharında favorilerim arasında olacak. Kot etek ve standart bir t-shirt ile kombin yapıldığında güzel görüntü yaratacaktır.

emillio_cavalli_2009_modasijpg

celeste_stein_2009_corap_modasi

Son olarak da Celeste Stein’e ait olan çorap tasarımları, farklı olmak isteyenler  için alternatif olacak.

3. görseldeki deseni Gülben Ergen ve Nicole Kidman tercih etmişlerdi.