eda_taspinar

Eda Taşpınar, Nurettin Hasman ikilisi 14 Şubat sevgililer gününde iki kutlamayı birden yaptılar. Nurettin Hasmanın doğum günü ve sevgililer günü… Dostları Emre Ergani’nin hazırladığı süpriz parti Blackk clup’ta seçkin dostlarının katılımı ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Partiye katılanlar arasında; Deniz Berdan, Şebnem Çapa, İpek Tuzcuoğlu, Ece Sükan, Pelin Akad ‘da vardı.

Eda Taşpınar gece için ilk görseldeki sezonun hit trendlerinden kes-at modasına uygun mini, straplez bir elbise seçmişti. Ayakkabı olarak sıkça kullandığı Rock akımını yansıtan siyah bir model oldu. Kes-at  modellere bu yıl geniş bir ürün yelpazesinde rastlayacağımızı bu  haberimde de işlemiştim.

Eda Taşpınar’a ikinci olarak, en iyi isveç viskilerinden Chivas Regal’ın “Chivas Regal 25″  İstanbul tanıtımında rastladık.  Esma Sultan Yalısı’nda verilen davete katılan Taşpınar, cesur ve trendlere uygun giysi seçimi ile benden tam not aldı. Gizem içeren transparan öğeler bu yılda bayanların seçimleri arasında ön sıralarda yerini alacak. Ayakkabıda püskülü bir model kullanmış. Püskül detaylarını standart bir bady, ayakkabı, çanta vs.. her türlü giyside görmek sizleri şaşırtmasın… Bu yıl püsküllü bir ürün siz de satın alarak, bu trendi yakalayabilirsiniz. Bu haberimde püskül trendini yazmıştım.

Eda Taşpınar’ın Karın kaslarını atlayamayacağım. Karın kaslarını Pilates sporuna borçlu olduğu açıklamıştı. Ben de yaklaşık bir buçuk yıldır Pilates yapıyorum. Burada ve buradaki haberimde Pilates hakkında uzun bir yazı yazmıştım. Nisan ayında iş tempomdan fırsat bulabilirsem Pilates Eğitmenliği programına gideceğim. Pilates’i spora başlamak isteyenlere yada yaptığı sporun etkisini görmeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.