sevgililer_gunu_parfum4

Sevgililer günü yaklaşır ve Ne alsam? Ne alsam? diyerek gezinen birçok kişiyi görürüz. Şahsım adına orjinal olan hediyelerden hoşlanırım. Fakat genele vurduğumuz zaman makul hediyelerden hoşlanan kişi sayısı daha fazladır. Tavsiyem sevdiğiniz insanı iyi tanıyın, ihtiyaçlarını  belirleyin ve onun üzerinden harekete geçin. Örneğin sevgilinizin parfüm şişesinde iki damla parfüm kalmış yada parfümünden sıkıldığından söz ediyor. O zaman hemen bir parfümerinin yolunu tutun derim.

sevgililer_gunu_saat4

Saatin kaç olduğuna bakması gerektiğinde sizi hatırlamasını isterseniz, ona bir saat armağan edin. Saat markaları aynı modelin bay& bayan versiyonlarını satışa sunmuşlar. Sevgililer gününde, kendinize ve ona aynı saatten alarak bir jest yapabilirsiniz.

sevgililer_gunu_kirmizi2Aşkın rengi kırmızıdır… Sevgililer gününde gözlerim hep kırmızı renk birşeyler arar.

sevgililer_gunu_pirlanta5

Sevgililer günü evlenme teklifi etmek için uygun bir gün, alın tek taş yüzüğünüzü ve güzel birkaç söz hazırlayın. İşte herşey tamam… Bir hatırlatma daha 2009’da hayvan figürlü takı tasarımları öne çıkıcak.

sevgililer_gunu_kupe1

sevgililer_gunu_erkek2

Bayanlar erkeklere hediye alırken, işlevsel ve en ihtiyacı olduğu hediyeyi seçin. Örneğin bir erkeğe alınıcak en kötü hediye bir pelüş ayıcıkdır. Hediyeyi verdiğinizde sevinmiş gibi görüncek fakat içten içe bune yahu! diyecektir.