Eminim sizde benim gibi ayakkabı alırken trend olması, kaliteli ve ucuz olmasını istersiniz. Ayakkabı satın almakta sınır tanımayan biri olarak bir kaç ayakkabı mağazası keşfettim. Favorilerim arasından uzun zamandır alışveriş yaptığım yerlerden birini sizlerle paylaşmak istedim. Kendilerini haftasonu ziyaret ettim ve siz de bayılıcaksınız…

ayakkabi_kisa_bot

Mağazadan biraz bahsetmek gerekirse, her ayakkabıdan bir adet ve her modelin bir numarası mevcut. Unutmayın ki satın aldığınız ayakkabıdan başka hiçbir arkadaşınızda olmayacak :)

ayakkabi_dunyasi

Modellerin fotoğrafını çekebildiğim kadarını paylaşıyorum, her zevk ve beğeniye hitap edebilecek modelleri paylaşmaya çalıştım. Umarım sizin zevkinize uygun modeli fotoğraf karesinde yakalayabilmişimdir.

ayakkabi_lar

Ayakkabıların özellikleri hepsi gerçek deri ve el yapımı oluşu…  Mağaza bir firmanın ihraç fazlası ürünlerini satıyor.Satın aldıkları firma  italyan tasarımı ayakkabıkların numune üretimini yapıyor. O nedenle her ayakkabıdan bir adet var.

ayakkabi_acik2

Daha tasarım aşamasında olan ayakkabıyı satın almak çok hoş bir duygu. Yukarıdaki görselde ikinci ve üçüncü ayakkabı mor rengin hoş bir tonu fakat benim fotoğrafa böyle bir renk olarak yansıdı.

ayakkabi_cizme

Sizin için fiyat bilgiside aldım. Uzun çizmeler 89 ile 169 TL  arasında, kısa botlar 89 ile 139 arasında, normal ayakkabılar 69 ile 89 arasında değişiyor. Şu anda aklınızdan geçenleri okuyorum. Fiyat politikalarını çok takdir ediyorum. Faiş fiyatlara ayakkabı satmıyorlar.

ayakkabi_renkli

Bu kadar çok bahsettikten sonra sıra Kimdir bunlar? Mağzanın yeri nerededir? sorularını cevaplamaya geldi. Mağzanın ismi ME & SE Stok Ayakkabı. Yerleri  Kadiköy’de altıyol ( boğa) nın salı pazarına çıkan arasından girin ve ilerleyin. Eren pasajı No: 19/1 Metin ve Serkan Bey’in ilgisi ve ayakkabıcılıkta tecrübeleri benim gibi sizide şaşırtıcak.

ayakkabi_dunyasi_2

Bu mağzanın sadece bir bölümü düşünün sizi nasıl bir mahsen bekliyor……Bu iki ayakkabı ise benim seçtiğim ve almayı düşündüğüm modeller. Hıı unutmadan Serkan Bey’e Seraplamoda.com okuru olduğunuzu belirtirseniz bu fiyatlar üzerinden %10 indirim kazanacaksınız.