Hande’nin değişimini sanırım herkez farkediyordur. Benim nazarımda tercihleri yükselen bir eğri gösteriyor.Hande’nin stil arayışını Kemal’den önce Kemal’den sonra olarak ikiye ayırabiliriz.

Kemal Doğulu iki kelimeye sığdırılabilinecek meziyetleri sahip biri değil. Onunla ilgili bir yazı yazacağım ama bir iki ufak ipucu veriyim alışverişini nişantaşından Beymen,Topshop,Energy mağzalarından yapıyor. Hande’nin alışverişini bütün kadın giysisi satan mağzalardan yaptığını söylüyor.Kemal Doğulu kuaför olarak başladığı iş yaşamına sanat yönetmeni, styling, makyöz, şarkıcılık ve fotoğrafçı olarak devam etti. Şuanda kendi single ile haşır neşir …Hande’nin hayatında yeri çok önemli, Kemalsiz bir Hande düşünemiyorum.

Hande Yener’in ayakkabı tercihi kısa çizmeler, 200’e yakın ayakkabısı olan Hande, markalardan Yves Saint Laurent, Marc jacobs, Mıu Mıu tercih ediyor. Şu günlerdeki tercihi yüksek topuklu kısa boylu çizmeler.

Onu birbirinden farklı stiller içinde görüyoruz. Kedi kadın stilinden modaya yansıyan parlak taytları sık sık kullanıyor.Kısa şort tulumlar ile selülitsiz bacaksızlarını gözönüne seriyor… Renk kontrastlarını çok iyi seçiyor. Bando kostümünü andıran seçimini beğendim.Saç, makyaj uyumları göz alıcı… Günlük yaşamında oda UGG’ları olmadan dışarı çıkamayanlardan….

Son zamanlarda Kemal Doğulu’nun aracılığı ile genç tasarımcı Selim baklavacı ile çalıştı. Selim Baklavacı Star TV’de yayınlanan proje moda yarışmasının birincilik ile bitirmişti. İlk görseldeki tasarımın sahibi kendisidir. Hande’nin aksesuarlarınıda o tasarlıyor. Selim’in tasarımları Ece Sükan Vintage’da satılmakta. Hande dışında Nil karaibrahim ilede çalışmıştı.