Nurgül benim nazarımda en femme fatale kadınlardan…Angelina Jolie’ye rakip bir dişiliğe sahip,bunu kimi zaman göz önüne sergiyor,yeri geliyor karşısındakinde bir oğlan çocuğu hissi uyandırıyor.

Beyazlara büründüğü bir gecede payetli,göğüs dekoltesinde sınırları zorlayan bir giysi seçmiş.Giyside terzisi blanket stitch dikişi tercih etmiş.Sanki davet çıkışında buz paneti yapıcak gibi değil mi?? Yanlış bir seçim.

Cannes film festivalindeki seçiminde ten rengi alt astar bir kumaş dantel uygulanmış.Ünlü fransız moda evi Stephane Rolland tasarladığı giyside çok hatalar var.Prova kısmında düzeltilmesi gereken göğüs kısmı gözden kaçmış.Her iki göğüs aynı boyutlarda değildir ve iki tarafın kalıp ölçüleri farklı omalıdır.Göğüs kısmı göz tırmalıyor itiraf edin ;)

2005 yılında Kral TV müzk ödüllerinde giydiği saks mavisi elbiseyi atlas pasajından edinmiş ee tabiki çantayıda… Ona ruhunu yansıtan giysiler tercih etmesini öneriyorum.Kendine özgü,sıradışı çok beğendim.Nurgülün en fashionable görüntüsü… in style giysileri tercih etmiyor ve kendi style’ni yaratııyor.Asimetrik bir bluz ,funk bir görüntü ile 80’lere göndermeler yapmış.